English

 

      


               
   

Konkursą „Inovacijų prizas 2015“ organizuoja Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Konkursą remia Lietuvos Respublikos Ūkio Ministerija


        


Konkurso partneris:

    

 

 

 

 

 


 


 
VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija jau vienuoliktą kartą skelbia nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2015“ nugalėtojus. Lietuvos pažangiausios įmonės varžėsi „Inovatyvios įmonės“ ir „Inovatyvaus produkto“ kategorijose.

 

Šiemet konkurso organizatoriai sulaukė ypač stiprios konkurencijos varžantis dėl „Inovatyvaus produkto 2015“ nugalėtojo statuso. Konkursui pateiktų paraiškų analizė atskleidė, kad nuo idėjos iki galutinio inovatyvaus produkto išvystymo ir pateikimo į rinką stadijos yra ilgas ir sudėtingas kelias. Daugelis produktų, pretendavusių tapti nugalėtojais „Inovatyvaus produkto“ kategorijoje šiandien yra dar tik pirminėse produkto kūrimo stadijose ir nėra išbandyti rinkoje. Organizatoriai tikisi didelės jau komercializuotų produktų paraiškų gausos kitais metais, o šiemet nugalėtojais tapo produktai, kurie jau sėkmingai yra pateikti į rinką. 

„Vertinant paraiškas, pateiktas „Inovatyvios įmonės“ kategorijai, lemiamu veiksniu tapo įmonių reikšmingo tarptautinio proveržio galimybės, grindžiamos jų inovaciniu potencialu. Tarptautinis proveržis yra aktualus Lietuvai įgyvendinant Sumanios specializacijos strategiją bei plėtojant kitas Europos sąjungos iniciatyvas“ – teigia ekspertų komisijos narys, Lietuvos pramonininkų konfederacijos ekonomikos ir finansų departamento direktorius Sigitas Besagirskas.


Vertinimo komisija 2015 metų nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas“ nugalėtojais pripažino:

„Inovatyvios įmonės“ kategorijoje:

·        UAB „Enerstena“

·        UAB "Aurika"

 „Inovatyvaus produkto“ kategorijoje:

·        UAB „BIOK laboratorija“ produktų linija  „BIOK Dermatology“ kosmetikos gaminiai, skirti jautrios ir itin jautrios odos priežiūrai

·        UAB „TEREKAS“ PET taros formavimo įrenginys formuojantis karščiui atsparią tarą „Hot fill“

Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti Inovacijų prizo statulėlėmis, sertifikatais, bei įgys teisę naudoti Inovacijų prizo logotipą apdovanoto produkto ar įmonės rinkodaros tikslams.

Konkursą remia Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija. Daugiau informacijos apie konkursą ir šių metų nugalėtojus: www.inovacijuprizas.lt

 

Kviečiame Jūsų įmonės atstovą/-us dalyvauti „Inovacijų prizo“ apdovanojimo ceremonijoje, kuri vyks 2015 m. gruodžio 11 d. 17 val. Sporto, laisvalaikio ir verslo centre „Forum Palace“, Konstitucijos pr. 26, Vilniuje.

Apdovanojimo ceremonija vyks Lietuvos pramonininkų konfederacijos Kalėdinio – Naujametinio renginio metu. 

© 2005-2015 Lietuvos inovacijų centrasSprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.