English

 

    

                 

               
   

Konkursą „Inovacijų prizas 2014“ organizuoja Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Konkursą remia Lietuvos Respublikos Ūkio Ministerija


        


Konkurso partneris:

    

 

 

 

 

 


 


 
PRATĘSIAMAS PARAIŠKŲ PRIĖMIMAS Į NACIONALINį KONKURSĄ "INOVACIJŲ PRIZAS 2014"

Atsižvelgiant į įmonių prašymus ir susidomėjimą konkursu iki š. m. lapkričio 24 d. pratęsiamas paraiškų priėmimas "INOVACIJŲ PRIZAS 2014" konkurse.

VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija jau dešimtąjį kartą organizuoja pripažinimo sulaukusį nacionalinį konkursą „Inovacijų prizas“, kurį globoja Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija. Konkurso tikslas - skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą. 

Kiekvienais metais konkursas sulaukia vis didesnio populiarumo. Konkurse dalyvauja tiek didžiosios šalies įmonės, jau spėjusios išgarsėti šalyje ir už jos ribų bei naujai besikuriančios įmonės dar tik siekiančios įsitvirtinti rinkoje. Konkursas kasmet sulaukia vidutiniškai tarp 70-80 paraiškų. 

Pasak Lietuvos inovacijų centro direktoriaus Kastyčio Gečo, jau dešimt metų negęstantis Inovacijų prizo populiarumas puikiai demonstruoja nuolatinę inovacijų plėtotę Lietuvos pramonėje ir paslaugų sferoje. „Šis prizas iliustruoja ne tik įmonių siekimą parodyti savo pasiekimus,atnaujinant produkciją, bet ir norą gauti pačios įmonės inovatyvumo įvertinimą nacionaliniu mastu. Ne paskutinėje vietoje yra ir įmonių noras papildomai motyvuoti savo darbuotojus, kurie sugeba suderinti žinias, patirtį, rinkos poreikius, netradicinį mąstymą ir iš to sugeneruoti papildomą pridėtinę vertę klientams ir didesnes pajamas sau.“

Dalyvaudamos konkurse įmonės gauna objektyvų ir nepriklausomą savo inovatyvumo įvertinimą. Kaip rodo įmonių patirtis, apdovanojimas puiki rinkodaros priemonė prisistatant klientams, partneriams ir visuomenei.Praėjusių konkursų nugalėtojai prizo simboliką naudojo reklaminėje medžiagoje,pristatymuose, renginiuose ar ženklinant gaminius. Laimėtas prizas didelis įvertinimas darbuotojams už jų pastangas inovacinėje veikloje ir paskata toliau tobulėti. 

Šiais metais inovacijų prizai bus įteikti įmonėms už jų vykdytą inovacinę veiklą – „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje ir už konkrečius produktus – „Inovatyvaus produkto“ kategorijoje.

Reprezentacinis apdovanojimas. Inovacijų prizo laimėtojams bus įteikti sertifikatai, statulėlės bei teisė naudoti Inovacijų prizo logotipą apdovanoto produkto ar įmonės rinkodaros tikslams.

Konkurso sąlygos:

·    Konkurse gali dalyvauti tik verslo įmonės registruotos Lietuvoje.

·    Įmonės norinčios dalyvauti konkurse turi užpildyti paraiškos formą, kurią galima rasti Vertinimo kriterijų skiltyje.

·    Paraiškos priimamos iki 2014 m. lapkričio 12 d. 11:00 val. el. paštu: j.grazeviciene@lic.lt.

Konkurso laimėtojai bus apdovanoti šių metų gruodžio mėn.

Dalyvavimas konkurse – nemokamas.

Dalyvių pateiktas paraiškas vertins nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus kriterijus, kurie yra skelbiami konkurso interneto puslapyje. Kaip ir praėjusiais metais, konkurso paraiškų vertinime dalyvaus Europos verslo ir inovacijų tinklo (Enterprise Europe Network) ekspertai.


Kontaktinis asmuo:

Jolanta Graževičienė

Lietuvos inovacijų centras

Tel.: +370 5 235 6116  Mob. tel.: +370 611 10945

© 2005-2011 Lietuvos inovacijų centrasSprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.